Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚMRTÍ: Zemřela herečka Hana Brejchová, která se proslavila rolí ve filmu Lásky jedné plavovlásky Miloše Formana. Bylo jí 77 let. Připomeňte si ji zde.

Thor: Ragnarok – druhý trailer je tu, těšíme se ještě víc! (video)

To, že Thor v dalším pokračování své sólovky přijde o kladivo už víme. Ale druhý trailer, který měl před pár hodinami premiéru na Comic-Conu dokládá, že režisérské otěže Taiky Waititiho (Co děláme v temnotách) jsou právě tou správnou pomyslnou trefou do černého. Nad jeho smyslem pro humor jsme se už rozplývali v prvním článku. A druhý trailer je ještě lepší! Hela, bohyně smrti v podání Cate Blanchett obsadila Asgard a jak je vidět v traileru, pořádně se do svých temných čachrů obula. Podívejte se na titulkovaný nebo dabovaný trailer Thor: Ragnarok a užijte si tenhle nářez taky. 


Thor se svými souputníky musí Helu zastavit, aby Asgard celý nezničila, protože by následně nastal obávaný Ragnarok – tedy jednoduše řečeno: konec světa. Thor (Chris Hemsworth) tedy dává dohromady trochu nesourodý tým, v němž nechybí Hulk a trochu překvapivě i jeho mstivý bratr Loki (Tom Hiddleston). V obsazení ale nechybí ani další velká jména – namátkou třeba herecký matador Jeff Goldblum. Podle všeho se tu ale náhledem na cast potkáme i s Doctorem Strangem (Benedict Cumberbatch).

26. října se evidentně můžeme těšit na pořádnou pecku. Do kin vejde Thor: Ragnarok i ve 3D – s dabingem i titulky.

-red-
foto/video: Falcon © 2017

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast