Jeremy Renner debatoval s diváky a laškoval s tlumočnicí

Určitou vlažnost úvodních hvězd festivalu Umy Thurman a Caseyho Afflecka včera ve Velkém sále hotelu Thermal plně vynahradila další zářivá hvězda letošního ročníku. Jeremy Renner po filmu Wind River debatoval s diváky v rámci dalšího plánovaného KVIFF Talku. Všechny překvapil svou bezprostředností i kouzelnými momenty s překladatelkou Helenou Koutnou. Podívejte se na videu. Celý záznam KVIFF Talku přineseme během dneška na našem YouTube kanále. Jedna z odvážných fanynek a tazatelek se ho dokonce zeptala na společné selfie. “Sice vás budou asi všichni ostatní nenávidět, ale pojďme do toho,” odpověděl jí Renner.

Během debaty se od tlumočnice Heleny Koutné herec naučil důležitá česká slova “plavky” a “hajzlík”. “Teď už znám další důležitá slova. Nějaké ahoj, děkuju a dobrý den, to zná každý…ale plavky a hajzlík, to je něco jiného,” žertoval herec.
Renner prozradil, že v Česku strávil naposledy 3 měsíce na natáčení Mission Impossible: “Měl jsem docela hodně volného času, tak jsem si i trochu užíval, ale neřeknu vám jak.”
Jak na tiskové konferenci, tak při KVIFF Talku odmítal herec odpovídat na politické otázky. “Moje postoje vyjadřuje spíš hraní v takových filmech, jako je Wind River a taky moje chování.”

Jeremy Renner převezme na závěrečném ceremoniálu Cenu prezidenta MFF KV. Po jeho skončení bude následovat letošní zakončovací snímek Příchozí, ve kterém vytvořil hlavní roli po boku Amy Adams.

-red-
foto/video: Totalfilm.cz/Film Servis Festival Karlovy Vary