Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Spekulace se potvrdily – Craig si Bonda zahraje i popáté

Už na podzim jsme vás informovali o tom, že Daniel Craig začíná pomalu házet zpátečku a mírní svá původní prohlášení o znechucení z postavy Jamese Bonda. Pak se začalo spekulovat o tom, že producenti za dva další filmy nabízejí Craigovi 150 milionů dolarů. Je to až k nevíře, jak tvůrci o herce stojí. Vzpomeňte si na dobu před natočením filmu Casino Royale. Když bylo hercovo jméno oznámeno, bouřili se fanoušci napříč celou planetou. Vytýkali Craigovi, že je malý, příliš sportovní, blonďatý a kdo ví co ještě. Svůj kredit v roli agenta jejího veličenstva ale každým dalším filmem upevňoval. Až se díky filmu Skyfall stal představitelem, zdá se, takřka neotřesitelným.

Daniel Craig

Potvrzující zprávu o hercově angažmá pro pětadvacátou bondovku v pořadí přinesl The Mirror. Médiu to prozradila přímo producentka Barbara Brocolli. Ta by nejraději zpět získala i zpěvačku Adele, která vytvořila jeden z nejsilnějších bondovských hitů.

-red-
zdroj: The Mirror

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast