Paní Greyová vás přijme za okamžik – Padesát odstínů svobody má teaser (video)

Třetí část příběhu Anastasie a Christiana začíná pohádkově – svatbou. Ale už krátký teaser Padesáti odstínů svobody napovídá, že nebude jen ustláno na růžích. Sen každé dívky se Anastasii zhmotnil, ale evidentně nic nedostane zadarmo. Film je opět v rukou Jamese Foleyho, který režijní otěže po prvním díle převzal od Sam Taylor-Johnsonové, která měla rozepře s autorkou předlohy E. L. Jamesovou.

V každém případě režie druhého dílu byla přinejmenším o něco jistější, přibyla akce i dávka vtipu a totéž se dá čekat i u třetího dílu. Fanoušci knih ale Foleymu vyčítají nedostatečné vytěžení předlohy. Zpracování příběhu Christiana a Anastasie je prý chladné a bez nápadu. Soudit nemůžeme, protože nikdo z nás nenašel (a asi ani nenajde) čas předlohu si přečíst.
Padesát odstínů svobody opět přivádí na plátna Dakotu Jonnson a Jamieho Dornana. Vrací se i Eric Johnson, kterého zahlédneme v blíže neurčené scéně na konci teaseru. Vypadá to, že Anastasii ohrožuje, pokud tedy nehrají erotickou hru na lupiče a jeho oběť…

Do českých kin se vášnivá dvojice vrátí 8. února 2018 v distribuci společnosti CinemArt.

-red-
video: Universal, Totalfilm.cz © 2017

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.