Strážci galaxie vol. 2 – soutěž o DVD a komiksy

A je to tady. Na DVD a BD od Magic Boxu právě přicházejí Strážci galaxie vol. 2. Nejsilnější je pokračování opět ve špičkování hlavních postav. A také vizuálu. Je evidentní, že úspěch prvního dílu uvolnil Jamesi Gunnovi ruce. Digitální vizuál je naprosto bezchybný, neobsahuje žádný zbytečný balast. Funguje jak má. Ale stále drží Strážce galaxie v rovině humorné konverzačky, která si občas nebere servítky. Samozřejmě jsou tu vytyčeny určité hranice, i když je třeba postava mývala Rocketa mírným odvarem Deadpoola. Máme pro vás soutěž o komiksy a samozřejmě DVD.


Příběh tentokrát není tak komplikovaný jako v prvním díle. Ale to je spíš u takového blockbusteru ku prospěchu věci. Hvězdné lodě, střílečky, přesouvání mezi planetami, skoky mezi kosmickými prostory. Toho všeho je v sequelu Strážců extrémně hodně. A pochopitelně i ty nesmrtelné hity s označením vol. 2 ! James Gunn má na jejich výběr geniální talent a sedí to (jak by možná řekl Rocket) jako prdel na hrnec.

Soutěž o 3x DVD s filmem od Magic Boxu a 3x komiks od Crew


Komiks je k dostání na www.obchod.crew.cz a u dobrých knihkupců.

Vychází také v DVD a BD kolekci s prvním dílem a na Blu-ray 3D a Blu-ray 2D

Soutěž trvá od 17. září do 24. září 2017. Pokud chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte uvést do předmětu „Strážci galaxie 2″
Dodavatelem cen je společnost Magic Box.