Black Panther poutá na únor plnohodnotným trailerem (video)

S blížící se premiérou nového Thora samozřejmě nabírá na otáčkách i aktivita marketingového oddělení Marvelu. To se nám rozhodlo připomenout, že příští rok nás nečekají jen velkolepí Avengers, ale hned v únoru ještě sólovka Black Panthera. Máme tu premiéru traileru.

Ten se už objevil v Civil War a samozřejmě bude mít i svou roli v týmovce, takže jeho únorová jízda je opravdu bravurně načasovaná. V Marvelu jednoduše vědí, co dělají. Black Panther za sebou má už jen teaser, který nás pěkně navnadil, trailer se do toho opírá naplno. Za zajímavého mixu instrumentálky s hiphopovým beatem se film jeví jako velkolepý akční film, který bude dokonce opepřen sci-fi prvky, to abychom byli na květnový příchod Thanose v Avengers připraveni na výbornou. Futuristická Wakanda, ze které Black Panther pochází, taktéž vybízí i designovým hrátkám, kde se mísí futurismus s africkými kořeny. Vypadá to opravdu zajímavě. Dočkáte se i představovačky záporáků, takže směle na trailer!

Režíruje Ryan Coogler, který je podepsaný pod povedeným Creedem a v hlavních rolích se ukáží Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Forest Whitaker a Andy Serkis.
Black Panther skočí do kin 15. února 2018 v distribuci Falconu.

Petr Račko, Totalfilm.cz
foto/video: CinemArt © 2017