Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

KVIFF 2024: PŘIJEDE VIGGO MORTENSEN, CLIVE OWEN, STEVEN SODERBERGH NEBO DANIEL BRÜHL. PODROBNOSTI ZDE.

První ohlasy na osmé Star Wars jsou nadšené

Světová premiéra osmého dílu Star Wars o víkendu vygenerovala velké množství novinářských i fanouškovských reakcí. Na jednom se všichni shodnou. Překvapení a neočekávané zvraty, to je průsečík, který se táhne téměř všemi uveřejněnými texty po první projekci nového filmu. Někteří novináři navíc prohlásili, že nejnovější pokračování je bezkonkurenčně nejlepší z celé dosavadní ságy.

Herci si prý nevymýšleli, nový snímek z hvězdné ságy je prý opravdu plný velmi dramatických a neočekávaných věcí. Velký prostor na plátně má Luke Skywalker (Mark Hamill). Totéž se chystalo v dalším díle pro Carrie Fisherovou, ale devátý díl musel být kvůli smrti představitelky princezny Ley přepsán.
Reakce jsou z 90% pozitivní. Novináři se ale pouští do predikcí, že scénář rozdělí fanoušky na dva nesmiřitelné tábory. Jedni budou nový film velebit, druzí ho budou zatracovat.

Je až s podivem, jak vybraní novináři poslouchají prosby studia. Ven se toho moc nedostalo, i když o několika jednotlivostech se samozřejmě v internetových diskuzích spekuluje.
V Česku má Star Wars: Poslední z Jediů premiéru tento čtvrtek 14. prosince. Recenzi přineseme už ve středu.

Return to a galaxy far, far away…

Zveřejnil(a) Star Wars Movies dne 10. prosinec 2017

-red-
foto/video: Falcon, Disney © 2017

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast