Poslední Fakjů přijde do kin v dubnu (dabovaný trailer)

V dubnu do českých kin dorazí třetí díl Fakjů pane učiteli. Dnes český distributor představil dabovaný trailer. Německá komediální série má velmi silnou fanouškovskou základnu, dokládá to i sledovanost titulkovaného traileru, který má v tuto chvíli 650 000 zhlédnutí a 10 000 lajků. Poslední Fakjů přichází do českých kin půl roku po německé premiéře, ale i tak si v českých kinech najde své diváky, to je jisté už teď.

Zeki Müller (Elyas M´Barek) vždycky učil po svém. Jednička byla jedním z komerčně nejúspěšnějších německých filmů posledních let a u nás si také nevedla vůbec špatně. Stejně jako druhý díl, který zavedl učitelovy svěřence až do Thajska. Ve třetím díle se evidentně hraje o všechno. Celá třída totiž vůbec nemusí být připuštěna k maturitě. Zeki by mohl přijít o práci a jeho svěřenci o budoucnost. To ale nikdo z nich nesmí dopustit…

Třetí díl bude podle sdělení studia a tvůrců finální a žádný další nás tedy už nečeká. Ale znáte to, ve filmovém světě je to prostě tak, že diváci a jejich zájem můžou zlomit i nejpevnější producentská rozhodnutí.
Před námi je ale trojka, kterou má na svém kontě opět Bora Dagtekin, takže o návaznost a stejný feeling z filmu bude postaráno. Vrací se pochopitelně Elyas M´Barek a všichni teenageři z minulých dílů. Zekiho milou evidentně v popředí vystřídá postava ředitelky. Karoline Herfurthová se totiž ve třetím díle vůbec neobjeví.

CinemArt uvede film do českých kin 12. dubna.

-red-
foto/video: CinemArt, Totalfilm.cz © 2017, 2018