Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

VÍTÁME VÁS NA NAŠEM NOVÉM WEBU. Doufáme, že se vám tu bude líbit. ZAČALI JSME TAKÉ MĚNIT K LEPŠÍMU YOUTUBE KANÁL.

Epický trailer Avengers: Infinity War je tady (video)

Vypadá to opravdu na nejepičtější komiksovou jízdu jaká tu zatím byla. Všechny důležité postavy z marveláckého filmového vesmíru se sejdou ve filmu Avengers: Infinity War. Marvel dnes odpoledne uveřejnil nový trailer. A je ještě lepší a epičtější než minule. Podívejte se na dabovanou či titulkovanou verzi.

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.
Thanos musí získat všech šest Kamenů nekonečna. Pokud by se mu to podařilo, stal by se nejmocnějším vládcem vesmíru. Avengers se tak musí znovu spojit a navíc ještě posílit. Pomoci jim musí i Strážci galaxie.

První trailer Avengers: Infinity War

Do českých kin se Avengers podívají dřív než v USA a Británii, dorazí už 26. dubna v distribuci Falconu. Pokračování pak uvidíme o rok později.

-red-
video: Falcon, Marvel, Disney © 2018

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast