Vychází Thor: Ragnarok (soutěž o DVD a komiksy)

Třetí Thor je ode dneška na DVD a Blu-ray nosičích. Fešný a statečný bůh tentokrát ve filmu Thor: Ragnarok zachraňuje Ásgard a se svým novým týmem bojuje proti proradné bohyni Hele. Spolu s distributorem filmu, společností Magic Box, jsme pro vás připravili soutěž o 3 DVD s filmem a 3 originální Marvel komiksy.

Jak už od nás víte, pokračování Thora se povedlo. Thor má nyní mnohem blíž k velmi funkčním a oblíbeným Strážcům galaxie. Tohoto modelu se studio před lety trochu bálo, ale ukázalo se, že si ho diváci okamžitě zamilovali. Naopak konkurenční rádoby ultimátní temné projekty typu Batman vs. Superman úplně propadly.
Notná dávka humoru má v Ragnaroku své pevné místo a tvoří základní složku celého filmu. Už od prvních vteřin jsou na plátně slyšet ironické úsměšky, střídané skvěle natočenou akcí, řachandy okolo prvních minut v Ásgardu až po úvodní zjevení obávané Hely. Šlape to dokonale, Ragnarok nemá žádná hluchá místa, žádné zbytečné scény.

Připravujeme exkluzivní rozhovor s tvůrci Thor: Ragnarok

Třetí Thorova sólovka dostala nového režiséra. Novozélanský herec a režisér Taika Waititi je mezi filmovými znalci znám jako zručný profesionál s obřím smyslem pro humor. Viděl jsem jeho dokonalou parodii o životě upírů Co děláme v temnotách a zamiloval si ho. Když se objevily první zvěsti o jeho režisérském angažmá, věřil jsem že to musí dopadnout dobře. A mám radost. Dopadlo to nad očekávání.
Waititi se neutrhl ze řetězu, do marveláckého světa přinesl velký kus sebe, ale stále dokázal zachovat atmosféru a přinést to, co fanoušci očekávají nejvíc. Staré známé postavy, progresivní nováčky a humor.

Film vychází na DVD a na Blu-ray a Blu-ray 3D. Bonusy na Blu-ray disku: Úvodní komentář režiséra Taiky Waititiho, Krátké filmy, Bydlení u Darryla, Marvel Studios: Prvních deset let – evoluce hrdinů, Vystřižené scény, 8-bitové sekvence
Vychází také kolekce 1. – 3. dílu na DVD a Blu-ray-

Soutěž o DVD a komiksy

Komiks je v prodeji na www.obchod.crew.cz a u dobrých knihkupců

Soutěž vyhodnotíme ve čtvrtek 15. března. Pokud chcete použít místo soutěžního formuláře email, napište na soutez@totalfilm.cz a nezapomeňte krom odpovědi a jména uvést do předmětu: „Thor“.