V dabingu Fakjů pane učiteli (videa + soutěž)

V kinech je od čvrtka třetí a finální pokračování úspěšné německé komediální série Fakjů pane učiteli 3. Nahlédnout teď můžete i do zákulisí výroby českého znění oblíbené komedie. Ve studiu LS Production vznikal český dabing ve dvou březnových týdnech. Do hlavní role učitele Zekiho Müllera se vrátil Radek Hoppe. Chantal namluvila opět Viktorie Taberyová. Novou učitelskou posilu dabovala Martina Šťastná. V dalších rolích uslyšíte Radka Kuchaře, Davida Gránského a mnohé další. Jednu z vedlejších rolí nadaboval i populární youtuber Adam Lysek (Vidrail). Podívejte se na videa a soutěžte o ceny, které věnoval distributor snímku CinemArt.

“Myslím, že oproti prvnímu dílu je Zeki lepším člověkem,” zamýšlí se nad svou postavou herec Radek Hoppe a dodává: “Mám dva syny a doma bych měl jít příkladem a nemluvit sprostě, ale taky mi doma něco ujede jako Zekimu. Především, když se jedná o školu.”

Viktorie Taberyová, která dabuje ulítlou Chantal si uvědomuje jak širokou diváckou obec tyto filmy oslovují: “Jsem si toho vědoma, že ty trailery, videa a samotné filmy mají úžasný ohlas.”

Martina Šťastná dabuje novou učitelskou posilu. “Biggy se s ničím moc nepáře, má zdravý přístup k životu i ke škole a užívá si života.”

Radek Kuchař coby Danger prozrazuje, že si dabing užívá: “Já to prostě zažívám s ním. Já tady kolikrát lítám nebo skáču. Dabing je skvělá věc!”

Složitou povahu Pukyho ztvárnil v české verzi David Gránský. Herec a moderátor prozrazuje, že to nebylo vůbec lehké: “Ta postava Etienna se vyznačuje tím, že má Aspergera. Nesnese aby se ho někdo dotýkal. Ten dabing není úplně jednoduchý v tom, že to není pohádka ani karikatura. Ale zároveň to není úplně civilní a musí tam být jen lehká nadsázka.”

Adam Lysek nadaboval roli přistěhovalce v jazykovém kurzu. “Nebylo to vůbec jednoduché. Měl jsem tady dvě věty a docela jsem se u toho zpotil. Ale byla to skvělá zkušenost.”

Soutěž o 5x trička, placky a DVD s předchozími díly

Soutěž vyhodnotíme ve středu 18. dubna. Pokud chcete použít místo soutěžního formuláře email, napište na soutez@totalfilm.cz a nezapomeňte krom odpovědi a jména uvést do předmětu: „Fakjů pane učiteli 3“.
Dodavatelem cen je distribuční společnost Cinemart.