Nepřehlédněte

Po čem muži touží? Odpoví komedie Rudolfa Havlíka (trailer)

Trailer nové komedie Rudolfa Havlíka Po čem muži touží je venku. Komedie o převtělení muže do ženy (Anna Polívková se stane alter egem Jiřího Langmajera) vypráví o věčném soupeření mužského a ženského světa. Režisér scénář napsal společně s úspěšnou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou. Podívejte se na čerstvý trailer.

„Možná se vám to bude zdát divný, ale já v podstatě jsem žena. Takže já s tím vůbec nemám problém, tak co teď s tím?“ směje se Jiří Langmajer. A Matěj Hádek, který hraje jeho nejlepšího kamaráda, to má podobně: „Tak já trochu žena jsem, samozřejmě, minimálně pocitově –  jak říkal Jung – anima / animus, ženská část duše, mužská část duše. Takže já v sobě mám i trochu ženy, i když vnější atributy jsou mužský.

Vedle Jiřího Langmajera a Anny Polívkové v hlavních rolích Karla a Karly se v komedii Po čem muži touží objeví celá řada známých herců a hereček – Táňa Pauhofová, jako ambiciózní šéfredaktorka Playboye Leona, Matěj Hádek hraje Karlova kamaráda Čestmíra, Jiří Havelka je tu v roli spisovatele Roberta, který je přesvědčen, že zná ženský svět mnohem lépe než Karel, Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva, jako Karlova bývalá manželka a dcera, k níž Karel složitě hledá cestu. Filmovou redakci Playboye tvoří Oldřich Navrátil, Lucie Polišenská, Lucie Šteflová, Naďa Konvalinková, Jana Synková, Jakub Volák, Dominika Myslivcová, Richard J. Müller a Jiří Maryško, v dalších rolích uvidíme Lenku Vlasákovou, Pavlu Tomicovou, Ester Kočičkovou, Martina Stránského a další.

Premiéra je připravena na 20. září 2018. Do kin film uvede společnost Cinemart.

 -red-
zdroj: U. Donátová
foto/video: CinemArt, Totalfilm Media © 2018