Nepřehlédněte

Soutěž s Escobarem o dárky, prohlídky pivovaru i vouchery do fast foodu

Velmi lákavou soutěž jsme připravili s distributorem filmu Escobar. Bontonfilm pro 5 z vás připravil balíček s tričkem, brýlemi a placatkou. Dostanete ale také kupon do sítě fast foodů Burrito Loco a vouchery na prohlídku pivovaru Regent v Třeboni. Odtamtud si navíc odvezete jako další dárek 6 piv Escobeer s sebou. Film s Javierem Bardemem a Penelope Cruz o známém narkobaronovi je právě teď v kinech.

V novém thrilleru Escobar se jako legendární narkobaron představí oscarový a charismatický Javier Bardem. Zfilmovaný příběh jednoho z největších zločinců všech dob má překvapivého vypravěče. Novinářku a televizní celebritu, která s Escobarem prožila žhavý milenecký vztah a kterou ve filmu hraje Penélope Cruz. U aktuálního snímku Escobar figuruje Bardem i jako jeden z producentů a do svého portrétu Pabla Escobara vložil brutální syrovou živočišnost.
Escobar byl brutální zločinec, bezohledný vrah, narkobaron a vládce kokainového impéria, ve své době jeden z nejbohatších lidí planety. A jeden z nejnebezpečnějších.

Soutěž o 5x balíček s cenami k filmu Escobar

SOUTĚŽ probíhá od 14. června do 21. června 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm, a.s.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Escobar“.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

  1. […] článekSoutěž s Escobarem o dárky, prohlídky pivovaru i vouchery do fast foodu (function() { var cx = '013336721061254678910:lprflrat2yi'; var gcse = […]

Comments are closed.