Nepřehlédněte

Soutěž s filmem Backstage o lístky na festival Aerodrom

Od čtvrtka je v kinech první česko-slovenský taneční film Backstage. Natočila ho režisérka Andrea Sedláčková, která má na kontě vynikající sportovní drama Fair Play. S distribuční společností Bontonfilm jsme pro vás připravili soutěž o tři třídenní vstupenky na festival Aerodrom, na kterém mimo dalších mezinárodních účinkujících vystoupí i Ben Cristovao, který si ve filmu zahrál porotce.

Backstage je příběhem taneční skupiny, která se protlouká na malém městě a sní o velkém světě. Dveře velkého světa a nablýskaného showbusinessu se jim díky talentové soutěži opravdu otevřou, pro vztahy a charaktery všech členů ale znamená takový skok velkou a tvrdou zkoušku.

Delegace filmu Backstage na Zlínském filmovém festivalu

Ben Cristovao se sám talentové soutěže účastnil a jako porotce se představil i ve skutečnosti díky nové řadě SuperStar. „To je opravdu docela sranda, krátce po dotočení mé role do Backstage přišla nabídka dělat skutečného porotce,“ směje se Ben Cristovao. „S tancem jsem začínal, takže když přišla nabídka na roli v tanečním filmu, rozmýšlení netrvalo ani pár minut.“

Pro film vznikl také videoklip k jedné z jeho písní, duet s názvem „Padam“ nazpíval Ben Cristovao s Márií Čírovou. „Tenhle song jsme s Márií psali tak, aby se napojil na romantickou linii filmu,“ doplňuje Ben Cristovao.

Netanečních rolí se v Backstage zhostili Kryštof Hádek, Ivana Chýlková, Judit Bárdos nebo Roman Luknár. Pilířem filmu je hudba a tanec, hlavní role proto ztvárnili mladí herci Mary Havránová s Ondrejem Hraškou a především pak taneční skupiny The Pastels a Ladylicious. The Pastels na sebe upozornili ve finále Česko-Slovensko má talent, v Česku vystupovali s Lucií Bílou nebo Rytmusem.

Když jsem The Pastels viděla tančit, byla jsem unešená. Tryská z nich energie, radost ze života a pohybu, nespoutanost,“ neskrývá své nadšení z tanečníků režisérka Sedláčková.

Soutěž o 3 třídenní vstupenky na Aerodrom

Hudbu pro film složil Jan P. Muchow a Viktor Hazard, taneční choreografii a styl vytvořil Miňo Kereš, autor choreografií k moha televizním show a k jednomu z nejúspěšnějších muzikálů na Slovensku Příběh ulice.

„Na filmu dělali přední tanečníci české a slovenské scény a co se tance týče, tak já osobně mám ve film velkou důvěru. Vždycky, když jsem byl na place, tak jsem viděl, že tanečníci i herci do toho dávají všechno,“ zve na film Backstage Ben Cristovao.

-red-
foto/video: Bontonfilm © 2018

SOUTĚŽ probíhá od 8. června do 15. června 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm, a.s.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Backstage”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

%d blogerům se to líbí: