Soutěžíme o dárky k pokračování Jurského světa

Před třemi roky uprchli dinosauři a zničili zábavní park a luxusní resort Jurský svět. Zatímco lidé ostrov Isla Nublar opustili, dinosauři se tu sami protloukají džunglí. V dalším díle, který ve čtvrtek vešel do kin se odehrává fatální konec celého ostrova. Owen (Chris Pratt) a Claire (Bryce Dallas Howard) zorganizují kampaň na záchranu přeživších dinosaurů, aby zamezili jejich vyhynutí. Owen je odhodlán najít predátorku jménem Blue, která se ztratila v divočině. Claire si těchto stvoření velmi váží a jejich záchranu považuje za své poslání. Oba se ale stanou obětí nečekaného komplotu. Soutěžte s námi o dárky k filmu Jurský svět: Zánik říše.

Každý z filmů jurské ságy se natáčel na Havaji a Zánik říše nebyl výjimkou. V polovině června roku 2017 se 50 stěžejních členů štábu přesunulo ze Spojeného království přes Atlantik, aby se připojili k americké části týmu ve státě Havaj, v USA.
Natáčelo se na ostrově Oahu, do jehož exteriérů jsou zasazeny všechny scény odehrávající se na smyšleném ostrově Isla Nublar. Natáčelo se konkrétně na místě Kualoa, což je 4000 akrová soukromá přírodní rezervace založená roku 1850. Největší scéna na Havaji byla vytvořena na pláži Police Beach.
Při natáčení ve Spojeném království se produkce usadila v proslulých studiích Pinewood v Buckinghamshiru. Na tomto místě se nacházelo umělecké oddělení, tým kostymérů, tým „dinosauřích“ efektů, tým speciálních efektů, tým vizuálních efektů a editoři. V Pinewoodu se také natáčela většina zvukových scén.

Jurský svět: Zánik říše (foto: CinemArt)

Chriss Pratt vysvětluje, co publikum na těchto filmech stále baví: „Úspěch Jurského světa začíná s úspěchem Jurského parku. Lidi ten původní film opravdu milovali. Připoutalo to pozornost celé generace a svět byl hladový po tom vidět novou verzi toho příběhu… verzi se všemi technologickými vymoženostmi, které ve filmografii přibyly od roku 1993.“

Soutěž o dárky k filmu Jurský svět: Zánik říše

SOUTĚŽ probíhá od 23. června do 29. června 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost CinemArt, a.s.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Jurský svět“.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.