Bohemian Rhapsody ve skvělém traileru – vypadá to na zážitek roku

Po dalším čerstvě zveřejněném traileru se dá s klidným svědomím odhadnout, že zpracování životního příběhu Freddieho Mercuryho a skupiny Queen bude skvělým zážitkem. Ačkoliv většinu z nás v redakci nechává skupina Queen v klidu, výjimečný herecký výkon Ramiho Maleka naznačují jak zprávy ze zákulisí, tak čerstvě zveřejněné video. Podívejte se na trailer filmu Bohemian Rhapsody.

Původně měl hrát Mercuryho Sasha Baron Cohen, ale s producenty se nakonec nedohodl. Především členové skupiny Queen nesouhlasili s nekompromisním přístupem, který Cohen prosazoval.

Film se připravoval celých 18 let a intenzivně na něm spolupracovali členové skupiny Queen. Bryan Singer a Dexter Fletcher film režírují a k výsledku, který je zatím k dispozici se vyjádřil i hlavní kytarista Queen Brian May: „Jsem nadšený, jak se náš film o Freddiem vyvíjí. Mnohem víc než čistý životopis je to umělecký film. Promlouvá k divákům o rodině, vztazích, nadějích i snech, zármutku a zklamání a nakonec i o vítězství a naplnění života. Tedy s něčím, s čím se může ztotožnit každý. Rami i tvůrci nabídnou divákům monumentální představení s originálními nápady!“

Očekávaný film o legendární kapele a jejím frontmanovi vstoupí do kin 1. listopadu.

-red-
foto/video: CinemArt © 2018

%d blogerům se to líbí: