V dabingu Úžasňákových 2 s Jirkou Strachem (video)

Dva týdny nás dělí od premiéry druhého dílu Úžasňákových. Příběh superhrdinské rodinky se do kin vrací po dlouhých 14 letech. A k jedné z postav pixarovského animáku se vrací i Jiří Strach. Podruhé si střihnul výraznou postavu Edny Módní. “Je to prostě bláznivá a sebevědomá babice, která si žije takovým svým prazvláštním životem. Má ale velký smysl pro humor a je to ironik. A v tom se s ní já asi potkávám,” prozradil nám ve studiu herec a režisér.

Tentokrát je ve filmu hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života. Pro všechny je to těžká změna, a těžší je o to víc, že si nikdo z rodiny neuvědomuje superschopnosti malého Jack-Jacka. Když se objeví nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán, tak rodina a Mražoun musí najít způsob, jak se dát zase dohromady a spojit síly – což se lehko řekne a těžko udělá, i když jsou všichni doslova úžasní…

Boba nadaboval Jaromír Meduna, Helen Táňa Vihelmová. Violet mluví Klára Jandová. Dashe nadaboval Daniel Rchichev a Evelyn Deavor Iva Pazderková. V dalších rolích českého znění uslyšíme Igora Bareše, Pavla Kříže, Ondřeje Havla, Terezu Beberovou, Zuzanu Skalickou a další.
Film přeložil Vojtěch Kostiha a režíroval Jan Pecha v pražském Studiu Virtual.

Do kin jeden z letošních nejočekávanějších animáků vstoupí 2. srpna v distribuci Falconu.

-red-
video: Totalfilm Media, Falcon, Disney, Pixar © 2018