Podívejte se na čerstvé trailery: Aquaman, Shazam!, Godzilla a Fantastická zvířata

Na právě probíhajícím Comic-Conu v San Diegu byly před pár hodinami mimo jiné odtajněny nové či první trailery některých velmi očekávaných filmů studia Warner Brothers. Máme je pro vás samozřejmě s českými titulky. Podívejte se na úplně první trailer DC sólovky Aquaman, zábavu slibující Shazam! ze stejné komiksové stáje, epicky vypadající trailer Godzilla: King of the Monsters a nakonec další pouták na dvojku nově nastartované rowlingovské série Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny.

Aquaman (v kinech od 20. prosince 2018)

Na režisérské sesli této sólovky sedí James Wan. A jak všichni víme, žánrovky točí skvěle. I trailer vypadá bombasticky. Možná je v něm střiženo těch CGI scén přeci jen příliš, ale jako nalákání na neodfláknutý film to asi působí dobře. Film slibuje obří podmořské i “nadmořské” bitvy a především skvělého Jasona Momou, což byl skvělý castingový tah. Doufejme, že se tedy vyplní plány hlavounů a DCEU chytne druhý dech. Filmy prostě musí být skvělé, aby mohly zdatně konkurovat skvěle promazanému stroji na peníze zvaném Marvel. Comic-Con také odtajnil novinku, DCEU se přejmenoval na WDC neboli World of DC. Tak uvidíme, zda bude Aquamanem a posléze i Shazamem nastartována opravdu nová etapa.

Shazam! (v kinech od 4. dubna 2019)

Komiksoví nadšenci tuhle postavu samozřejmě znají, ti filmoví ještě ne. Po vyřčení magického slova Shazam se jeden kluk z pěstounské rodiny mění v superhrdinu. V hlavních rolích uvidíme Marka Stronga a Zachary Leviho. Dá se říct, že DC se možná nasazením tohoto filmu snaží mírně konkurovat Deadpoolovi. I když tady se samozřejmě nic “R” kového čekat nedá. Spíš jde o ono odlehčení a sázku na komediální linku.

Godzilla: King of the Monsters (v kinech od 6. června 2019)

V červnu příštího roku do kin dorazí další Godzilla. První trailer potvrzuje, že nová série se přiklání opravdu k původním japonským filmům. Máme tu další monstrum a v tomto případě se trailer opravdu povedl. Z uveřejněných trailerů v uplynulých hodinách zaznamenává na sociálkách po Aquamanovi asi nejvíc ohlasů. Koneckonců tenhle film je generálka na obří střetnutí dvou nejsilnějších filmových hrdinů v historii kinematografie: Godzilly a King-Konga. K tomu by mělo dojít, pokud Warneři nezmění plány, v roce 2020.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
(v kinech od 15. listopadu 2018)

Dvojka Fantastických zvířat především na plátna přivádí mladého profesora Brumbála, kterého ztvárnil charismatický Jude Law. Vrací se samozřejmě všechny postavy z prvního dílu. Do děje významně promluví i Credenc a pochopitelně dostává hlavní slovo Johnny Depp jako zlovolný Grindelwald. Do kin se film podívá už letos v listopadu.
-red-
foto/video: Totalfilm.cz, Warner Bros. © 2018

%d blogerům se to líbí: