Venom vypadá slibně – nový trailer láká maximálně

Zdá se, že studio Sony udělá s marveláckým anti-hrdinou díru do světa. Fanoušci pějí na vizuál i obsazení Venoma ódy už od prvních teaserů a zveřejněním každého dalšího videa si získává stále větší popularitu a budí velká očekávání. V hlavní roli záhadné postavy se představí Tom Hardy. Podívejte se na právě uveřejněný trailer.

Venom je komiksový antihrdina (či chcete-li padouch), který nenávidí Spider-Mana. Poprvé jsme tuhle postavu na plátnech mohli vidět ve Spider-Manovi 3, tehdy hrál Eddieho Brocka (tak se postava jmenuje) Topher Grace. Teď se ale vrací s tváří Toma Hardyho v sólovce, která tuto postavu zevrubně představí.

Dříve zveřejněný trailer:

Kromě Toma Hardyho se v další roli objeví Michelle Williams. Jedná se o první snímek chystané filmové série Sony’s Marvel Universe, jež má být doplňkem k Marvel Cinematic Universe.
V kinech se nový antihrdina objeví 4. října v distribuci společnosti Falcon.

Víte že…
Sony’s Marvel Universe je plánovaná franšíza a fikční svět, jehož hlavní částí bude série celovečerních superhrdinských filmů studií Columbia Pictures a Sony Pictures na motivy komiksů vydavatelství Marvel. Prvním snímkem je právě film Venom.

-red-
foto/video: Falcon, Sony © 2018

%d blogerům se to líbí: