Nepřehlédněte

Kryštůfek Robin (soutěž a filmy o filmu)

Filmový Kryštůfek Robin se nám moc líbil, i když to není film, který by ocenily menší děti. To je vzhledem k obecnému zaměření společnosti Disney na filmy pro celou rodinu neobvyklá výjimka v portfoliu studia. Přesto se jedná o jeden z nejzajímavějších a nejatmosféričtějších filmů společnosti Disney za poslední dobu. Podívejte se na filmy o filmu a soutěžte s námi o krásné stylové ceny k filmu.

Kryštůfek sice Medvídka Pú často oslovuje “Hloupý, malý medvěde!,” ale v průpovídkách malého medvěda se skrývá spousta moudrosti a poučení. V tomto případě i pro dospělého Kryštůfka, který je znaven svou prací a má problémy s rodinou.

Knihu, animovaný seriál a další adaptace slavného příběhu znají miliony dětí a dnes už několik generací dospěláků. Nový film si tvůrci vzali také jako příležitost, představit hrdiny novým divákům, kteří Medvídka Pú ani příběhy Kryštůfka Robina neznají.

Soutěž o deky, tašky, deštníky a lístky do kina

SOUTĚŽ probíhá od 26. srpna do 1. září 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Falcon, a.s.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Kryštůfek Robin″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.