Nepřehlédněte

Po čem muži touží? Dozvíme se ve čtvrtek (nová videa)

Ve čtvrtek do kin dorazí nová komedie režiséra Rudolfa Havlíka (Pohádky pro Emu). Film Po čem muži touží vypráví o muži, který se přes noc stane ženou. Je to nelehká situace. Karel (Jiří Langmajer) se jako Karla (Anna Polívková) musí vyrovnat se zcela novým světem. V nových videích se dozvíte co by hercům v pozici ženy nebo muže dělalo největší problém.

„Můj nápad vznikl z prosté nostalgie. Stýskalo se mi po filmech jako Na hromnice o den více nebo Tootsie a chtěl jsem si něco podobného vyzkoušet a zkusit natočit komedii. Nápad jsme potom s Radkou Třeštíkovou začali pro zábavu dávat dohromady, a protože nás to začalo ohromně bavit, tak jsme to zkusili dotáhnout do konce,“ říká režisér a spoluautor scénáře Rudolf Havlík.

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“  Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

Film se chystá do kin už tento čtvrtek 20. září

-red-
zdroj: U. Donátová
foto/video: CinemArt © 2018

%d blogerům se to líbí: