Dvojka Deadpoola je na plackách (soutěž o DVD a Blu-ray)

Jeden z nejvulgárnějších a nejoblíbenějších superhrdinů bodoval v kinech i podstatně rozmáchlejším pokračováním. Říká se, „Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.“ Možná to obecně platí, ale u Deadpoola by to byla děsná Škoda. Dělat si legraci ze všeho, ze sebe a s grácií, to umí málokdo. Ať už je řeč o jedincích nebo filmových postavách. Sázka na Deadpoola se filmovému studiu 20th Century Fox jednoznačně vyplatila. I když se v roce 2016 studio poměrně třáslo nad očekáváním výsledků prvního dílu, dopadlo to nadmíru dobře. Vzhledem k nízkým nákladům se film stal jedním z nejvýdělečnějších snímků posledních let. A tak se studio do dvojky pořádně obulo a nasypalo do ní taky mnohem víc peněz. Povedené pokračování s Ryanem Roynoldsem právě vychází na nosičích Bontonfilmu.

Scenáristé tentokrát byli poměrně vynalézaví a i když Deadpool 2 nemá nijak komplikovaný děj, to co se na plátně děje se vám díky ohromné porci vtipu bude znát možná ještě originálnější, než to nakonec opravdu je.
Zase je tu skvěle použitý soundtrack, jemuž vévodí někdo, koho byste v akční scéně skutečně nečekali. Zahraje tu Enya, éterická zpěvačka, jejíž keltské songy by v komiksárně fakt nikdo nečekal. Dokonce i úvodní bondovská „velkopíseň“ od Celine Dion vyloudí nejeden úsměv a pobavení, i když je od této divy podána se vší vážností. Dá se říct, že Deadpool 2 je po Strážcích galaxie jednoznačně songově nejsilnějším filmem z marveláckého světa.

Recenzi si přečtěte zde

Soutěž o 3x DVD a 3x Blu-ray Deadpool 2

SOUTĚŽ probíhá od 21. září do 29. září 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Deadpool 2″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.