Poprvé v Marvel dabingu – Jak se dělá Venom? (video)

Poprvé jsem se podívali zblízka na výrobu českého znění marvelovky. Venom patří k nejočekávanějším filmům letošního podzimu. Adaptce klasických komiksů vyprává příběh novináře Eddieho Brocka, který při investigativní práci narazí na mimozemský symbiont, jež mu propůjčí nadlidské schopnosti. Do kin film dorazí už 4. října. České znění režíruje zkušený Vladimír Žďánský a do hlavní dvojrole obsadil herce Petra Lněničku. Ten už se s Tomem Hardym v dabingu setkává po několikáté. Podívejte se na reportáž ze studia.

Tom Hardy nemá jenom specifický hlas, ale je to i specifický herec a já ho mám strašně moc rád,” říká o svém kolegovi Petr Lněnička a dodává:“Naštěstí se s ním nepotkávám poprvé, už jsem ho daboval v několika filmech. V každém filmu je jiný, takže ani nemůžu říct, že jsem si na něj už zvyknul. I ve Venomovi je jiný. Ten jeho hlas je tady možná trošičku vyšší než v jiných jeho filmech.”

Při vyšetřování Drakeových experimentů naváže Eddie Brock (Tom Hardy) nechtěně symbiózu s mimozemským organizmem Venomem, který Eddiemu propůjčí nadlidské schopnosti a možnost dělat si, co se mu zachce. Temný, zákeřný a hněvem živený Venom je pro Eddieho na jednu stranu smrtelně nebezpečný, avšak moc, kterou symbiont propůjčuje, je opojně osvobozující. Jak si Eddie a Venom vzájemně pomáhají dosáhnout svých cílů, jsou si stále bližší a už není jisté, kdo je Eddie a kdo je Venom.

Připravujeme: Další videa z dabingu Venoma

-red-
foto/video: Falcon, Totalfilm Media © 2018
Reportáž z Marvel / Sony dabingu VENOM v pražském studiu Virtual – překlad filmu: Vojtěch Kostiha, režie českého znění: Vladimír Žďánský, natočeno v září 2018
Produkce videa: Totalfilm Media, s.r.o. pro Falcon, a.s. © 2018 All rights reserved.
© 2018 CTMG. All Rights Reserved. MARVEL and all related character names: © & TM 2018 MARVEL.