Hell Fest baví osmdesátkovým trailerem – vyhrajte kolekci vtipných triček

Teenagerovská vyvražďovačka Hell Fest: Park hrůzy putuje českými kiny docela úspěšně. Tvůrci teď navíc představili velmi povedený osmdesátkový trailer. Sériový vrah si v tomhle filmu udělal z pouťové atrakce udělal dokonalé maskování. A tak jeho návštěvníkům do klína padají skutečně useknuté hlavy. To by bylo ale to nejmenší. Příští amputovaná končetina může být totiž přímo ta jejich… Podívejte se na osmdesátkový retro trailer s plakátem a hrajte s námi o kolekci vtipných triček k filmu.

Soutěž o kolekci trik k filmu, vhodných na nadcházející Halloween

SOUTĚŽ probíhá od 7. října do 14. října 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Hell Fest″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

Článek jsme oštítkovali takto: