Mamma Mia: Here We Go Again (soutěž o DVD a BD)

Dvojka letního filmového hitu Mamma Mia: Here We Go Again je čerstvě na video nosičích. Film neslibuje nic, co by nakonec skalním fanouškům jedničky nedal. I když to místy dělá trochu uměle. Ačkoliv od prvního dílu uplynulo už pár let, dvojka v podstatě začíná tam, kde jsme skončili. V pokračování štafetu Meryl Streep přebírá její mladší kolegyně Lily James a spolu s dalším mladším osazenstvem tvoří mladá alter ega hlavních postav. Dozvíme se tedy opravdu i to, co slibovaly plakáty: jak to všechno začalo…

Narozdíl od stávajících herců, které už známe, je mladé obsazení velmi osvěžující. Zejména chlapci, kteří představují mladší verze Donniných nápadníků. Umí zpívat i tančit, dvořit se i být zdravě urputní. Jinak samozřejmě dvojka Mamma Mia jede na stejných základech jako původní film. Rozdíl je v tom, že vaty a tanečků okolo ničeho je v pokračování podstatně víc. Nikdo samozřejmě od pohodového a odpočinkového filmu nečeká žádné zásadní drama.

Soutěž o 3x DVD a 3x Blu-ray s filmem

SOUTĚŽ probíhá od 22. listopadu do 29. listopadu 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Mamma Mia: Here We Go Again″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.