Nepřehlédněte

Pat a Mat tentokrát kutí ve sněhu (soutěž)

Do kin dnes vchází opět populární kutilové Pat a Mat. Čekají je tentokrát zimní radovánky, což je i zároveň podtitul nového filmu. Pro Pata a Mata není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Blíží se tedy zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak, navíc když je „zaskočí“ sněhová nadílka. Podívejte se na ukázky z filmu, ze zákulisí a soutěžte s námi o ceny k filmu. Celovečerní film Pat a Mat: Zimní radovánky je právě v kinech.

Pat a Mat tentokrát předvedou, jak si poradí s vánoční výzdobou jejich nových domů a jaké vánoční dárky si kutilové nadělí pod vánočním stromečkem. A mají kutilové vánoční stromeček jak jej známe, nebo si sami vyrobí svůj kutilský? Co udělá Pat a Mat se sněhovou kalamitou, která se jim snesla na zahradu a jaký nový stroj a jaké nové řešení vymyslí? Po dovádění na sněhu přijde vhod horká sauna, tak proč by si ji rovnou nepostavili. A co teprve až si vyrobí Betlém a oslaví Silvestra…

Soutěž o DVD Pata a Mat: Znovu v akci, tričko a hru

Soutěž skončila, výhercům gratulujeme
Hana Lázničková
Tomáš Berešík
Zuzana Šoupalová
Leona Horáková
Jan Kracík

Správná odpověď: Ve kterém roce se Pat a Mat poprvé objevili na obrazovce? 1976

SOUTĚŽ probíhá od 22. listopadu do 29. listopadu 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bioscop.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Pat a Mat: Zimní radovánky″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

%d blogerům se to líbí: