Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

JEŠTĚ NEŽ BUDE RECENZE NA FURIOSU NA WEBU, MŮŽETE SI JI POSLECHNOUT V RÁMCI NAŠEHO PODCASTU ZDE.

Rozhodněte, kdo bude dál dabovat Kylea v South Parku

Často si v diskuzích pod mnoha reportážemi z dabingu, které jsme v poslední době přinesli čtete i vášnivou diskuzi fanoušků českého dabingu. Úplně nejčastěji si diváci stěžují na obsazení jednotlivých hereckých rolí. Teď vám Prima Comedy Central dává jedinečnou možnost rozhodnout o nástupci Pavla Šroma v roli Kylea v legendárním seriálu Městečko South Park. Hlasovat můžete od neděle 11. listopadu na facebooku televize.

Nechvalně známá partička Cartman, Kyle, Kenny a Stan se již brzy objeví ve 22. sérii. Tentokrát ale dojde k radikální obměně a South Park už nikdy nebude jako dřív – a odnese to jedna z postav. Na koho jiného měl černý Petr padnout než na jednu z hlavních postav – Kylea. Nemusíte se děsit, žádné smrtelné nebezpečí mu nehrozí ani se nebude stěhovat někam daleko. Změna přichází v podobě hlasu, který oblíbenému zrzkovi propůjčoval dabér Pavel Šrom již od první série. Českého Kyla jsme měli možnost poprvé slyšet před více než 20 lety! Za tu dobu odvedl Pavel Šrom vynikající práci a jako by se řídil heslem – v nejlepším je dobré přestat.

Městečko South Park (foto: Prima Comedy Central)

Nyní je třeba najít pro Kyla náhradníka. A kdo jiný by měl o výsledku rozhodnout než odborníci na slovo vzatí – diváci. Prima Comedy Central se proto rozhodla na svém facebooku uspořádat anketu a budou to právě fanoušci South Parku, kteří vyberou pro Kyla nejvhodnější hlas. Anketa startuje již v neděli 11. listopadu a trvat bude až do 13. listopadu.

Rozhodněte o tom, jak budou znít nové epizody Městečka South Park, a hlasujte v anketě. Nového Kyla uslyšíte již během února ve 22. sérii seriálu.

-red-

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast