Asterix odhaluje tajemství kouzelného lektvaru (soutěž)

Asterix se poprvé objevil v komiksu už v roce 1959. Rychle se stal ve Francii populární a už v roce 1967 vznikl podle tohoto původního komiksu film Asterix a Galové. Od té doby se na plátnech objevilo mnoho animovaných a v posledních letech i hraných snímků s Asterixem a Obelixem. Tato dvojice je ve Francii národním kulturním pokladem a po celém světě jsou filmy o dvou nepoddajných Galech populární. Do kin právě vešel nejnovější příběh, který se točí kolem známého kouzelného lektvaru, jež dává odbojným Galům nezměrnou sílu. 

Recept na výrobu kouzelného lektvaru pečlivě střeží druid Panoramix. Vždy býval expertem na sběr jmelí v korunách stromů. Když ale jednoho dne utrpí ošklivý pád, musí si připustit, že už není nejmladší. Uvědomí si, jaká by byla katastrofa, kdyby návod na magickou směs zapomněl. S pomocí svých věrných přátel, Asterixe a Obelixe, se vydává hledat vhodného talentovaného následovníka, kterému by své řemeslo a tajemství lektvaru mohl předat. To ovšem vyvolá zájem těch nejmazanějších a nejhanebněji smýšlejících druidů.  Scénář nového dobrodružství statečných Galů napsal Alexandre Astier, který snímek opět režíroval s Louisem Clichym. Tato dvojice v roce 2014 slavila celosvětový úspěch s předchozím příběhem – Asterix: Sídliště bohů.

Soutěž o balíček cen k filmu Asterix a tajemství kouzelného lektvaru

SOUTĚŽ probíhá od 22. prosince do 31. prosince 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bioscop.
Soutěžní email je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Asterix″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

%d blogerům se to líbí: