Transformer Bumblebee míří do kin – soutěž o skateboardy a trička

Travis Knight (Kubo a kouzelný meč) posílá do kin umírněnou verzi Transformerů, která je nám velmi sympatická, což se dozvíte z následné recenze. Nedostanete tentokrát přepálenou akci v režii Michaela Baye, ale akční, dramatický i vtipný výlet do osmdesátek. Dá se říct, že prequel Bumblebee je kombinace Transformerů s Číslo 5 žije a E. T. Mimozemšťanem. A dobře to funguje.
Máme pro vás tentokrát mimořádně hodnotné soutěžní ceny. Zkuste štěstí a třeba vyhrajete jeden ze tří kvalitních skateboardů plus tričko k tomu.

Příběh filmu Bumblebee časově předchází všem dílům předchozích Transformers, a přestože fanoušci dostanou to, na co jsou u téhle populární ságy zvyklí, film Bumblebee do série tak úplně nezapadá. „Srdcem tohoto příběhu je vztah Charlie a Bumblebeeho, to, jak spolu prožívají banální, ale i velmi nebezpečné situace. Vývoj postav je důležitější než akce,“ říká o filmu Hailee Steinfeld, představitelka hlavní role a potvrzuje tak naděje, které fanoušci Transformers do tohoto filmu vkládali. Po kovových orgiích v podání Michaela Baye se série vrací tam, kde ji chtějí vidět – k lehkosti a zábavnosti prvního dílu.

Soutěž o 3x skateboard a triko

SOUTĚŽ probíhá od 19. prosince do 27. prosince 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost CinemArt.
Soutěžní email je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Bumblebee″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

%d blogerům se to líbí: