Equalizer je zpátky a stále ve formě (soutěž o DVD a Blu-ray)

Před čtyřmi lety diváky uchvátil příběh bývalého elitního vojáka, který předstíral svou smrt, aby mohl v poklidu odejít na odpočinek. V něm dlouho nepobyl a začal pomáhat. Sice brutálním, ale účinným způsobem. A pokračuje i v sequelu, který právě vešel na DVD a Blu-ray discích od BontonfilmuEqualizer 2 je mimochodem pro zručného režiséra Antoina Fuquu i samotného Denzela Washingtona prvním pokračováním v jejich dosavadních kariérách. Podívejte se na videa ze zákulisí a soutěžte s námi o 3x DVD a 3x Blu-ray s filmem.

Ačkoliv Denzelovi bude za pár let sedmdesát, stále platí za velmi cool akčního hrdinu. Přestože na plátně pod vedením režiséra předvádí psí kusy, vše vypadá naprosto přirozeně. Antoine Fuqua je dobrý režisér, to všichni víme. Jediným problémem pokračování Equalizera je jeho částečná roztříštěnost. Fuqua si evidentně užívá psychologické momenty, které akcentuje úspornou kamerou. Na druhé straně dokáže v průběhu filmu inscenovat dech beroucí akční sekvence. Ta závěrečná svou atmosférou a nápady dokonce nemá obdoby. Je opravdu perfektní.

Pokračování samozřejmě celé stojí opět na osobnosti a charismatu Denzela Washingtona. McCall je stále ten přemýšlivý rónin. Přesný, brutální, spravedlivý, asketický. Divák se s ním lehce ztotožní – bez ohledu na jeho neortodoxní metody. Stále se nevyrovnal se smrtí své ženy a rodinu nahrazuje mladým klukem ze sousedství, kterému se snaží ukázat správnou cestu.

Soutěž o DVD a Blu-ray

SOUTĚŽ probíhá od 28. ledna do 4. února 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm.
Soutěžní email je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Equalizer 2”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.