Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

FESTIVAL NEJHORŠÍCH A BIZARNÍCH FILMŮ ZAČÍNÁ V PRAZE UŽ DNES. O FESTIVALU NARUBY VÍC TADY.

První letošní marvelovka Captain Marvel v nových videích

Kampaň provázecící velká očekávání u první letošní marvelovky Captain Marvel začíná sílit. Marvel zveřejnil nový trailer obsahující nové záběry a vysvětlující odkud Carol Denversová přichází a jaké poslání jako Captain Marvel na Zemi má. Další video odtajněné před pár hodinami ukazuje, jak se Brie Larson na roli superhrdinky připravovala. Podívejte se na obě videa s českými titulky.

Diváky zaujala proměna Skrullů a větší prostor dostal i Jude Law. Režiséři Anna Boden a Ryan Fleck prozradili, že Captain Marvel bude skutečně buddy movie, ve kterém spolu Carol a Nick Furry tráví hodně času. Rozpovídali se také o tom, že vytvořit mladšího Samuela L. Jacksona rozhodně nebyl žádný problém. Herec podle nich vypadá skvěle a všechny scény tak mohl natočit sám. Do jaké míry výslednému efektu pomohly vizuální efekty nijak nespecifikovali.

Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Denversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi dostihne válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Denversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu.

Do českých kin dorazí Captain Marvel už 7. března. Poté bude následovat očekávané vyvrcholení Avengers: Endgame (25. dubna).

-red-
foto/video: Falcon / Disney / Marvel

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast