Romana Štabrňáka internet neovládá (jak se dabuje Raubíř Ralf)

Do kin už ve čtvrtek 10. ledna dorazí pokračování velmi úspěšného animáku. Raubíř Ralf a internet nabízí akcí nabité dobrodružství se známým videoherním záporákem Ralfem a jeho malou rošťáckou kamarádkou Vanilopkou. České znění vznikalo v pražském studiu Virtual a v režii Víta Karase propůjčil Ralfovi hlas opět herec Roman Štabrňák. Podívejte se na video z dabingu.

“Internet je výborný na získávání informací všeho druhu a můžeme přes něj komunikovat,” prozrazuje o vztahu k internetu Roman Štabrňák a dodává: “Pro mě trošku děsivá záležitost jsou sociální sítě. Sám tedy žádnou nemám, i když v něčem to může být prospěšné. Nikoho neodsuzuju, ale to že se u některých lidí něco přepne v hlavě a žijí jenom na internetu, to si myslím, že je zrádné a záludné.”

Známý videoherní záporák Ralf (Roman Štabrňák/John C. Reilly) a jeho malá rošťácká kamarádka Vanilopka von Šmak (Veronika Žilková/Sarah Silverman) musí v novém dobrodružství podniknout riskantní cestu po světové počítačové síti a najít náhradní část do Vanilopčiny videohry s názvem Cukrkáry. Cestou se Ralf s Vanilopkou setkávají s občany internetu, mezi které patří například podnikatelka zvaná Joo (Sandra Pogodová/Taraji P. Henson), která je hlavním algoritmem a duší trendové stránky BuzzzTube a Shank, drsná závodnice z ještě drsnější závodní hry zvané Masakr.

Film vejde do českých kin v dabované i titulkované verzi.

-red-
foto/video: Totalfilm, Falcon © 2018