Na Oscarech zazpívá Queen i Bradley Cooper s Lady Gaga

Už z neděle na pondělí se dozvíme držitele nejprestižnějších filmových cen. Už nějakou dobu víme, že oscarový ceremoniál letos nebude mít moderátora. To zas tak moc nevadí, protože v rámci několikahodinového přenosu je jeho role minimální. Vzhledem k tomu, že většinu ocenění předávají hosté a další stopáž zabírají medailonky a doprovodný program, diváci to v podstatě ani nepoznají. A právě doprovodný program slibuje letos velký zážitek. Na oscarovém ceremoniálu totiž zahraje skupina Queen. Akademie tak reaguje na znovu oživenou celosvětovou Queen mánii a nominace životopisného snímku Bohemian Rhapsody.


Z hudebních čísel bude očekávané také živé vystoupení s písní Allt the Stars z filmu Black Panther, objeví se i píseň z Mary Poppins se vrací a pochopitelně asi nejvíc se diváci těší na vystoupení Bradleyho Coopera a Lady Gagy, kteří živě zazpívají Shallow z filmu Zrodila se hvězda. Na pódiu zazní i zbylé písně nominované letos na Oscara.

Letos hlasovalo 7 902 akademiků. Slavnostní ceremoniál se koná v neděli 24. února v Los Angeles. Přehled nominací najdete zde.

-red-
zdroj: Awards Publicity Department A.M.P.A.S.