Staňte se také Ženami v běhu! (Soutěž s filmem)

V kinech je od čtvrtka nová česká komedie s hvězdným obsazením Ženy v běhu. Komedii o čtyřech ženách, kteří se chystají na maraton a řeší své malé i velké osobní radosti i starosti napsal režisér Martin Horský. V naší soutěži může pět z vás vyhrát dámské triko na běh Adidas a 5 voucherů na 10 týdenní kurz běhání.

Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Její dcery se ovšem do běhání nehrnou. Mají úplně jiné starosti.
Nejstarší Marcela (Tereza Kostková) čelí dennodenně průšvihům svých tří synů a jejich otec Karel (Ondřej Vetchý) ji už dvacet let neumí, nebo nechce, požádat o ruku. Prostřední Bára (Veronika Khek Kubařová) touží po dítěti, jenže pro něj zatím nenašla toho pravého tatínka. Její biologické hodiny bijí na poplach. A nejmladší Kačka (Jenovéfa Boková) sice chlapa má, ale ten chlap má jeden zásadní háček – manželku. Zamilovaná Kačka přesto lpí na vztahu bez budoucnosti.
Je zřejmé, že dcery mají momentálně úplně jiné priority než běžecký trénink. Svérázná maminka Věra proto musí napnout všechny síly, aby rodinnou štafetu přivedla přes řadu překážek a komediálních komplikací na start Jindřichova vysněného maratonu. S běháním je to úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah…

Soutěž o běžecké balíčky

SOUTĚŽ probíhá od 2. února do 9. února 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost CinemArt.
Soutěžní email je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Ženy v běhu”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video: CinemArt © 2019