S Markem Ebenem v dabingu filmu Putování se Sobíkem (video)

Populární herec, moderátor a hudebník Marek Eben se v dabingu příliš často neobjevuje. Teď ale namluvil komentář k rodinnému filmu z dalekého severu Putování se sobíkem. “Pustil jsem to své manželce a ta se dojala už u traileru, tak jsem si říkal, že to asi budu muset vzít,” prozrazuje Marek Eben ke své účasti na dabingu filmu. Film Putování se sobíkem vypráví o prvním roku života divokého soba, křehkého a zranitelného, který se musí potýkat s nesčetnými výzvami a nebezpečím.

“Tak to víte, je to příroda, tam je každou chvíli něco akčního. Pořád jsou tam nějaká úskalí a nebezpečí. Ale můžu říct, že to všechno dobře dopadne,” dodává Marek Eben k filmu.
Účast populárního spíkra na dabingu tohoto typu rodinného filmu shrnuje režisér Filip Jančík ze studia S Pro Alfa slovy: “U tohoto typu filmu musíme být synchronní a čistí a zanést tam určitou emoci. A pan Eben splňuje všechno z toho, takže ta práce je super.”

Jak těžké bylo takový film natočit jsme si povídali s režisérem filmu Guillaumem Maidatchevskym. Rozhovor přineseme ve čtvrtek.

-red-
foto/video: Totalfilm, CinemaArt © 2019