Závěrečná řada Hry o trůny má nový trailer (video)

První trailer závěrečné řady Hry o trůny je tady. Už nějakou dobu víme, že se osmá řada populárního seriálu objeví na HBO a HBO GO 15. dubna. Poslední řada má pouze 6 dílů. Jejich délka bude ale podstatně delší, než průměrná seriálová minutáž kolem jedné hodiny. Podívejte se na nové video.

Producenti seriálu prozradili, že závěrečná série spojí několik nesourodých postav proti společnému nepříteli. V rámci utajení skutečného finále bylo natáčeno několik variant konců vyústění seriálu. Ani většina herců tak netuší, který konec je opravdu správný a finální. Kdo usedne na Železný trůn není tedy jasné. Nevíme, zda to bude některá z relativně kladných postav nebo to nakonec bude Noční král?

Hra o trůny VIII. (foto: HBO)

HBO sice potvrdilo, že nejsledovanější seriál současnosti Hra o trůny bude končit, ale před časem oznámilo, že na něj naváží další čtyři připravované seriály. Na nich by se měli jako výkonní producenti podílet i současní tvůrci série Dan Weiss a David Benioff.
Jeden z nich už se připravuje. Série s názvem The Long Night (Dlouhá noc) se odehrává několik tisíc let před událostmi Hry o trůny. Novou sérii HBO má pod palcem Jane Goldman. Ta pracovala na Kick Ass, Kingsmanovi a jako scenáristka je autorkou Hvězdného prachu nebo Ženy v černém.

-red-
foto/video: HBO © 2019