Nepřehlédněte

Filmová podoba úspěšného knižního hitu After je v kinech (soutěž)

Filmová podoba úspěšného knižního megahitu After: Polibek je právě v kinech. Literární verze příběhu o studentce, která se zamiluje do špatného kluka zaznamenala na platformě Wattpad přes miliardu přečtení. Čtenářky doslova hltaly příběh debutující spisovatelky Anny Todd, které je v současnosti teprve 30 let. Přestože konstrukce připomíná známou erotickou ságu, novinka je samozřejmě přístupná. Soutěžte s námi o knižní předlohu a podívejte se na novou ukázku.

After: Polibek – hlavní hrdinové s autorkou předlohy Annou Todd.

Hlavní hrdinka Tessa je vzorem hodné holky. Příkladná pilná studentka, vzorná dcera, pozorná a věrná kamarádka, skvělá studentka prvního semestru s velkými ambicemi a plány do budoucna. Její učebnicový životní plán ovšem nepočítal s tím, že se objeví tajemný kluk Harding Scott. Nijak zvlášť oblíbený, drzý a nafoukaný samotář s pronikavým pohledem a s pověstí „od něj se drž radši dál“. Je nebezpečný . . . a nebezpečně přitažlivý. Zakázané ovoce přitahuje i hodné holky a Tessa se přes veškerá varování vrhá do vztahu, který se všeho nejvíc připomíná horskou dráhu. Je stejně děsivý jako vzrušující, přináší pláč i nepopsatelné štěstí, něhu i krutost a nikdy nejede v klidu po rovině. Má takhle vypadat láska? Síla jejich vztahu a vášně mění všechno, co doteď znala a co od svého života čekala.

Soutěž o 5x knižní předlohu AFTER

SOUTĚŽ probíhá od 12. dubna do 19. dubna 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm, a.s.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “After Polibek”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.
Na základě GDPR nařízení nezveřejňujeme iniciály výherců na webu, ale kontaktujeme je přímo na kontaktech uvedených v soutěžní komunikaci.

%d blogerům se to líbí: