Nepřehlédněte

Finále Plzeň | S Janem Cinou a Petrem Vančurou od vrátnice až do šatny (video)

32. ročník filmové, televizní a online přehlídky současné české tvorby Finále Plzeň vstupuje do nabitého festivalového víkendu. Kromě nespočtu projekcí v několika kinech je připravena i řada doprovodných akcí. Pokud se na festival chystáte poprvé nebo se potřebujete trochu zorientovat, pusťte si následující video, ve kterém vás moderátoři festivalu Jan Cina s Petrem Vančurou provedou festivalovým centrem od vrátnice přes pokladny až po svou utajovanou šatnu…

Šestidenní program nabízí divákům celkem 124 projekcí, filmy v 5 soutěžních a 10 nesoutěžních sekcích, doprovodné koncerty, autorská čtení a mimo jiné také třeba venkovní silent kino s maratony nových seriálů České televize Most! a Zkáza Dejvického divadla.

Průvodci festivalem a moderátory zahajovacího i finálového večera budou herci Jan CinaPetr Vančura, kteří jsou rovněž hlavními tvářemi festivalové kampaně. Finále hostí jako již tradičně Měšťanská beseda, dále DEPO2015, Anděl Music Bar, Café RegnerMōōVEMENT a Kopeckého sady. Pro rychlejší pohyb mezi festivalovými stanovišti mohou návštěvníci využít půjčovnu kol před Besedou, kterou zajistilo Kolem Plzně.

-red-
foto/video: Totalfilm © 2019

%d blogerům se to líbí: