Nepřehlédněte

Do kin vtrhne Teroristka – připomeňte si Bajgarův předchozí film (soutěž)

Ve čtvrtek do kin vstoupí Teroristka. Název napovídá, že by mohlo jít o něco hodně dramatického, ale pravda je někde uprostřed. Nová komedie režiséra Radka Bajgara divákům přináší příběh jedné učitelky v důchodu (Iva Janžurová), která je přesvědčená, že slušnost, zdvořilost a vzájemná lidská úcta je jediná možná cesta k vyřešení každého problému občanského spolužití. Když se ale ve vesnici, kde žije, vyskytne neřešitelný problém, řešení vezme do svých rukou. A to doslova. Odhodlá se totiž k činu, který by nikdo nečekal. Ještě než vám přineseme recenzi, můžete soutěžit o předchozí (velmi úspěšný) film Radka Bajgara Teorie Tygra a trika k filmu Teroristka.

Marie (Iva Janžurová), učitelka na penzi, si jednou řekne, že už si nechce připadat jako kráva. Když jí proti arogantnímu strůjci lokálního zla (Martin Hofmann) nepomůže ani starostka (Tatiana Vilhelmová), sežene si zbraň a rozhodne se udělat to, co většinu z nás občas napadne, ale hned tu myšlenku rozumně zapudíme. Brzy však zjistí, že stejně, jako je vražda složitá morálně, je nesnadná i prakticky – přesto, že jí bývalý žák, momentálně v podmínce (Pavel Liška), dává cenné životní rady: „Kriminalita jenom vypadá jednoduše, paní učitelko, ale pak se dycky něco posere.“

Soutěž o DVD Teorie Tygra a trička k filmu Teroristka

Chystáme:
Recenze
Rozhovor s Ivou Janžurovou
Video ze zákulisí

foto/video: CinemArt © 2019
SOUTĚŽ probíhá od 2. dubna do 11. dubna 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost CinemArt

Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Teroristka”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

%d blogerům se to líbí: