Nepřehlédněte

Pokémon: Detektiv Pikachu (hrajeme o filmové dárky a hlasujeme o nej Pokémona)

První hraný film o Pokémonech s názvem Pokémon: Detektiv Pikachu je od čtvrtka v českých kinech. Spolu s distributorem jsme připravili soutěž o exkluzivní dárečky k filmu. Stačí, když tentokrát místo odpovědi na soutěžní otázku napíšete do soutěžního formuláře jméno vašeho nejoblíbenějšího Pokémona. Kromě výherců se pak za týden dozvíme, kteří tři Pokémoni jsou mezi vámi nejpopulárnější.

Pikachu se tentokrát představuje v roli detektiva Pikachu, Pokémona, kterému není rovno. Ve filmu se kromě něj objeví celá plejáda oblíbených postaviček Pokémonů, každá se svými unikátními schopnostmi a povahou.
Příběh začíná záhadným zmizením špičkového detektiva Harryho Goodmana, které přiměje jeho jedenadvacetiletého syna Tima, aby začal pátral po tom, co se jeho otci stalo. V pátrání mu přitom asistuje parťák jeho otce, detektiv Pikachu – okouzlující a vtipnými poznámkami sršící superslídil. Když Tim a Pikachu zjistí, že jsou výjimečným způsobem předurčeni k vzájemné spolupráci, spojí síly a vrhnou se vstříc vzrušujícímu dobrodružství, aby celé té spletité záhadě přišli na kloub. V neony ozářených ulicích pulzujícího moderního velkoměsta Ryme City, kde lidé a Pokémoni žijí bok po boku v hyper-realistickém světě, společně hledají stopy a setkávají se s pestrou směsicí Pokémonů. Postupně ovšem začnou odkrývat šokující plán, který by mohl zničit stávající mírové soužití a ohrozit celý vesmír Pokémonů.

Soutěž o dárky k filmu Pokémon: Detektiv Pikachu

SOUTĚŽ probíhá od 12. května do 19. května 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Vertical Entertainment, s.r.o.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Pokémon”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.
 
%d blogerům se to líbí: