Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Young Stars ve Zlíně (rozhovor s herečkami)

Do Zlína na festival pravidelně míří i mladé nadějné herecké hvězdy. Ani letošek není výjimkou. Na Zlín Film Fest zavítala britská herečka Eleanor Worthington-Cox která se ve svých deseti letech stala nejmladší držitelkou Ceny Laurence Oliviera za výkon z muzikálu Matilda. V současné době hraje v populárním seriálu Brittania. Do Zlína přiváží temný historický příběh Gwen. Jordanne Jones z Irska se po letech vrací do Zlína a uvede soutěžní debut irského herce Hugha O´Conora (Moje levá noha, Čokoláda) Metal Heart.

Obě mladé herečky měly ve Zlíně napilno. V pondělí společně s prezidentem festivalu Čestmírem Vančurou sázeli tradiční festivalový strom. Sekundovaly jim přitom děti z místní mateřské školy. Odpoledne na ně čekala neformální tisková konference a červený koberec. Obě mladé dámy také osobně uvedly na projekcích svoje filmy.

Trojici letošních Young Star doplní Milena Tscharntke, čerstvá držitelka německé ceny Zlatá kamera za objev roku. Diváci mohou tuto vycházející německou hvězdu vidět v dramatu Isy Way Out.

-red-
foto/video: Totalfilm Media © 2019

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast