Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Zlín Film Festival vyvrcholí závěrečným galavečerem

Předposlední den na ZFF končí soutěžní program. Nejlepší snímky pro děti a mládež budou na slavnostním galavečeru za přítomnosti kamer České televize oceněny Zlatými střevíčky a dalšími festivalovými cenami. Zlatý střevíček za vynikající interpretaci písní v českých filmech bude udělen také zpěvákovi Karlu Gottovi. V cyklu cestovatelských besed se představí Manťáci, kteří projeli Indii rikšou. Na náměstí Míru je program s organizací Černí koně, kteří pomáhají handicapovaným ke svobodnému pohybu. Letní kino promítne snímek Bohemian Rhapsody.

Galavečer – slavnostní vyhlášení vítězných filmů, Kongresové centrum, 20.00 hodin
Ceremoniál předání hlavních cen festivalu vítězům mezinárodních soutěží moderuje Jan Čenský. Udílení Zlatých střevíčků a dalších filmových ocenění nejlepším filmům v jednotlivých soutěžních kategoriích. Zlatý střevíček za vynikající interpretaci písní v českých filmech bude udělen zpěvákovi Karlu Gottovi. Slavnostní program bude v přímém přenosu vysílat ČT art od 20:20 hodin.

Den s organizací Černí koně, náměstí Míru, 14.00-19.00 hodin
Černí koně pomáhají handicapovaným ke svobodnému pohybu, organizují cyklistické závody a vyrábí speciální kola pro handicapované děti.

Kabinet filmové historie – Unikátní stálá expozice artefaktů z historie zlínských ateliérů: autentické loutky, dekorace, rekvizity a návrhy výtvarných řešení ke zlínským filmům, stejně jako osobní předměty tvůrců. Filmové ateliéry, 10.00-18.00.

Co se hraje v letním kině:

Bohemian Rhapsody, Koncertní zóna ENAPO, 21.45 hodin – Film je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě.

[pullquote align=“full“ cite=““ link=““ color=““ class=““ size=““]Celý program festivalu je k dispozici zde[/pullquote]

-red-
foto/video: Zlín Film Festival, Totalfilm.cz © 2019

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast