Nepřehlédněte

Dark Phoenix se blíží, zítra přineseme první dojmy (soutěž o dárky)

Fanoušci vkládají do nadcházejících X-Menů velké naděje. I když se jedná o první film, kde nebude přítomen Wolverine. Po vlažnějším přijetí Apokalypsy (2016) se zásadní téma Dark Phoenixe zdá jako vítané osvěžení. Film zpracovává příběh komiksu The Dark Phoenix Saga, ve kterém Jean Grey ztratí kontrolu sama nad sebou a nutí X-Meny bojovat proti ní, zatímco císařovna Lilandra se snaží chytit a zničit Jean. První dojmy přineseme během zítřejšího podvečera.

Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. I s podporou ostatních X-Menů Jean zápasí nejen se svou nově nabitou a nestabilní silou, ale i se svými osobními démony.

Postupně se dostává do děsivé spirály a ztrácí nad sebou kontrolu. Navíc její myšlení začíná ovlivňovat tajemná postava (Jessica Chastain), která přichází s nebezpečnými návrhy na využití její ničivé síly. Grey se mění v Dark Phoenix a stává se hrozbou nejen pro své nyní již bývalé přátele z řad mutantů, ale pro celou planetu. X-Meni tak musí čelit svému nejbližšímu i nejničivějšímu nepříteli – jednomu z nich.

Svou postavu a její osud popisuje Sophie Turner slovy: „Je to jako rozpad rodiny. Bylo by to možné srovnávat s tím, jako kdyby Jean procházela bojem s duševní nemocí nebo závislostí a její rodina se s tím musí vypořádat. A Jeanin a Scottův vztah to také musí přežít.“

Společně s distributorem filmu, společností CinemArt jsme pro vás připravili soutěž k filmu. Tři z vás získají skvělý batoh a v něm najdou i luxusní zápisník.

Soutěž o dárky k filmu X-Men: Dark Phoenix

SOUTĚŽ probíhá od 4. června do 11. června 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost CinemArt, a.s.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Dark Phoenix”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.