Anna Polívková v nové zimní, romantické komedii Ženská na vrcholu (teaser)

Anna Polívková i její skutečný otec Bolek Polívka se objeví v nové romantické komedii režisérky Lenky Kny Ženská na vrcholu. Polívková ve filmu hraje roli hlavní, její otec vedlejší (nepřekvapivě otce hlavní hrdinky). Hlavní mužské role ztvárnili Martin Dejdar a Marek Němec. Na filmová plátna se po dlouhých 40 letech vrací Jana Preissová jako manželka Bolka Polívky.

Příběh, ve kterém nebude nouze o sníh, dobrodružství, lásku a legraci, se odehrává o vánočních prázdninách ve vysokohorské chatě, kde se setkají dvě neúplné rodiny a střetnou se dva odlišné pohledy na svět.
Anna Polívková (Helena) je přestarostlivá maminka osmiletého syna a nadšená propagátorka zdravého životní stylu ve své biokavárně. Na horách, kam odjíždí s nadšeným synkem, potkává dva muže, ač o žádné seznamování opravdu nestála. Jedním je horal a milovník adrenalinových sportů Richard (Martin Dejdar) a druhým jeho živelný bratr, člen horské služby Mišo (Marek Němec)…

Žena na vrcholu (foto: Bioscop)

„Natáčení se od toho klasického dost lišilo, protože jsme byli v jednom prostředí chaty, hodně lidí pohromadě, v podstatě v extrémních podmínkách, počasí se měnilo třeba třikrát během deseti minut, takže to byl opravdu velký adrenalin,“ popsal Martin Dejdar natáčení na Chopku v Nízkých Tatrách.

„Najít herce, kterým by diváci věřili, že jsou to drsní chlapi, horalové, trochu sexy a uvnitř citliví a schopni romantické lásky, je nelehké, stejně tak, jako potkat takové chlapíky v reálném životě. Ale podařilo se! Martinovi s Markem postavy skvěle sedly,“ chválí své herce režisérka Lenka Kny.

Žena na vrcholu (foto: Bioscop)

V dalších rolích uvidíme Janu Krausovou, Marka Adamczyka, Danicu Jurčovou, Romana Pomajba, Marka Taclíka a další.
Film uvede v kinech Bioscop 7. listopadu.

-red-
foto/video: Bioscop © 2019