Místo svatební noci boj o holý život – soutěž s Krvavou nevěstou

Láska korunovaná vytouženou svatbou. To je pro mnoho dívek vrchol štěstí. I pro hlavní hrdinku hororové novinky Krvavá nevěsta (Ready or Not). Grace si bere za muže Alexe, pohledného muže z bohaté rodiny. Ta své bohatství získala prodejem deskových her. Po svatebním obřadu si jednu takovou hru musí zahrát. Je to totiž rodinná tradice. Grace ale nakonec nesedí u stolu, ale běhá po celém domě. Ve hře na schovávanou, kterou si vylosovala, se snaží uniknout před vraždícími maniaky – svojí novou rodinou… Soutěžte s námi o stylové krvavé ceny k filmu – krevní kapsle, vak na záda a krvavý hrníček. Film má premiéru ve čtvrtek 22. srpna.

Grace naštěstí brzy pochopí, která bije, a rozhodně svou kůži nechce prodat lacino. Když zdánlivě křehkou nevěstu zaženete do kouta, nemůžete se pak divit, když se začne bránit. Ve filmu se kromě Samary Weaving, která ztvárnila titulní roli, objevuje například i populární hollywoodská matadorka Andie MacDowell v roli ženichovy matky. Výraznou roli má i Adam Brody známý z mnoha televizních seriálů či komiksovky Shazam!

V úterý ve 20:00 premiéra filmu o filmu Krvavá nevěsta

Soutěž o krvavé ceny k filmu Krvavá nevěsta

SOUTĚŽ probíhá od 20. srpna do 27. srpna 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost CinemArt, a.s..
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Krvavá nevěsta”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video: CinemArt © 2019

  1. […] Místo svatební noci boj o holý život – soutěž s Krvavou nevěstou […]

Comments are closed.