Nepřehlédněte

V kinech jsou další hrdinové ze stavebnice – Playmobil ve filmu (video)

Do kin dorazila další animovaná zábava, která využívá plastové hrdiny ze známé stavebnice. Playmobil ve filmu nabízí příběh ve kterém se potkají piráti, kovbojové, Vikingové, Římané, dinosauři, kouzelná víla, tajný agent, dobrodruh a dvě děti, které mocné kouzlo vtáhlo ze světa lidí do nekonečného světa Playmobil. 

Díky této animované komedii se obnovila dvojice Vojtěch Kotek a Daniel Radcliffe. Pro film namluvili stejnou postavu a oživili vzpomínky na Harryho Pottera, kterým se Vojtěch Kotek stal Radcliffovým českým hlasem. Hlavní postavu pro nový animák Playmobil ve filmu ale namluvila Michaela Tomešová. Ta dala hlas dívce, jež se kouzlem ocitla ve světě Playmobil a proměnila se z člověka do populární figurky Playmobil. „Nejvíc se mi líbil začátek, kdy se Marla promění a najednou neví, jak chodit a jak si se svým tělem plastové figurky poradit,“ vypráví zážitky z dabingu Michaela.

Ve filmu je řada různých světů, které odpovídají žánrům jako je western, fantasy, sci-fi nebo muzikál. Jak postavy cestují z jednoho do druhého, mění se vlastně i žánr samotného filmu. Hodně jsme si vyhráli, abychom s každým světem trochu měnili styl a dodržovali věci, které jsou pro daný žánr typické,“ vykládá nadšeně režisér filmu Lino DiSalvo. „S Playmobilem si hrají dnešní děti stejně jako dřív jejich rodiče. Věřím, že je to film pro celou rodinu.“

-red-
foto/video: Bontonfilm © 2019

%d blogerům se to líbí: