Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

FESTIVAL NEJHORŠÍCH A BIZARNÍCH FILMŮ PRÁVĚ PROBÍHÁ V PRAZE. O FESTIVALU NARUBY VÍC TADY.

Pennywise se vrátil – soutěž s filmem To: Kapitola 2

Ještě než vám přineseme velkou recenzi vyvrcholení příběhu nejúspěšnějšího hororu všech dob, nabízíme vám možnost zasoutěžit si o skvělé dárky k filmu. Kluci z jedničky, kterým se podařilo klauna Pennywise zahnat už zestárli. Ale šílený klaun nezůstal poražen dlouho. V hlavních rolích se tentokrát představí James McAvoy jako vůdce bývalé chlapecké party s Jessicou Chastain. Kin vejde do českých kin už 5. září.

Uběhlo dvacet sedm let. Nyní již dospělí přátelé se dávno rozešli a žijí vlastní životy. Mike, jediný, který zůstal v jejich rodném městě, ale svolává ostatní členy klubu domů. Přestože jsou poznamenaní hrůznými zážitky z minulosti, musí každý z nich překonat svůj nejniternější strach… a čelit klaunovi, který je nyní mnohem nebezpečnější než kdy jindy.

Soutěž o dárky k filmu TO: KAPITOLA 2

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Kdo je autorem knižní předlohy filmu?‘ type=’text‘ required=’1’/][/contact-form]

SOUTĚŽ probíhá od 4. září do 12. září 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Vertical Entertainment, a.s..
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “TO 2 ”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast