Addamsova rodina se vrací v animovaném celovečeráku (soutěž)

Do kin právě vstupuje animovaná verze známých příběhů strašidelné rodiny Addamsových. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších franšíz ze světa filmu a televize. Historie Addamsovy rodiny sahá až do roku 1938, kdy vznikla její první kreslená podoba. V hrané verzi se poprvé Addamsova rodina objevila na obrazovce americké televize v roce 1964. O devět let později (1973) vznikl animovaný seriál. V hrané verzi se povedená rodinka do televize vrátila v roce 1998. Nejvíc ale rodinku proslavila trojice celovečerních filmů z devadesátých let. Teď je tu nová verze s českým dabingem od režisérů populárního animáku pro dospělé Buchty a klobásy, Madagaskar nebo Shreka 2. Soutěžte s námi o originální ceny k filmu.

Film v povedené úvodní zkratce shrne události předcházející současnosti – od svatby Gomeze a Morticie až po jejich vyhnání do ústraní do budovy opuštěného sanatoria pro choromyslné. O 13 let později je pak v ústřední dějové linii rodina Addamsových konfrontována s městečkem pod kopcem, na kterém stojí jejich vila.
V české verzi propůjčili hlasy známým postavám Zuzana Ďurdinová (Morticia), Martin Písařík (Gomez), Viktor Dvořák (Strýček Fester), Lucie Kušnírová (Wednesday) a Jan Köhler (Pugsley).  Ve filmu uslyšíme také písničky, které režíroval Ondřej Izdný, který má na kontě mimo jiné i hudební režii Disney blockbusterů Aladin, Mary Poppins se vrací nebo chystané pokračování Ledového království.

Recenzi přineseme v pátek 1. listopadu.

Soutěž o 5x dárky k filmu Addamsova rodina

SOUTĚŽ probíhá od 30. října do 6. listopadu 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Forum Film CZ.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Addamsova rodina”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.