Nepřehlédněte

Klonovaný Will Smith proti Willu Smithovi (soutěž s filmem Blíženec)

Velmi neobvyklou dvojroli ztvárnil ve sci-fi thrilleru Anga Leeho herec Will Smith. Ve filmu Blíženec totiž uniká před svým 23 letým klonem, který se ho jako bývalého agenta a nájemného vraha snaží zlikvidovat. Film vyniká především neuvěřitelným digitálním umem svých tvůrců. O několik desetiletí mladší Will Smith totiž vypadá opravdu famózně. Podívejte se na ukázky a soutěžte s námi o 3 bluetooth sluchátka s logem filmu.

„To, co jsme tu vytvořili, předtím ještě nikdo neudělal,“ říká Will Smith. „Když jsem viděl první test, byla to šílená zkušenost. Myslím tím – byl jsem to já. Díval jsem se na perfektní 23letou verzi sebe samého, jako by někdo odstranil všechny nedostatky. Říkal jsem jen: ‚Wow!‘. Myslím tím, když o tom slyšíte, zní to cool, že? Ale když to vidíte, je to ohromující. Když to vidíte, dostane se vám to pod kůži. Říkal jsem si: ‚Aha, tak tohle je klonování!”.

Recenze filmu v pátek 11.10.

Soutěž o 3x bluetooth sluchátka k filmu Blíženec

SOUTĚŽ probíhá od 10. září do 16. září 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost CinemArt, a.s..
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Blíženec”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.