Nepřehlédněte

Terminátor se vrátil – soutěž o ikonickou figurku

Terminátor je zpátky a podle recenzentů se vší parádou. Ale především je zpátky i Sára Connorová (Linda Hamilton), která si pokračování krade sama pro sebe. Recenzi vám přineseme v pátek, ale už dnes budeme soutěžit o skvělé ceny s logem filmu Terminátor: Temný osud. Jeden z vás navíc vyhraje luxusní figurku ikonického Terminátora v jeho obnažené robotí verzi. Tak se snažte, protože máme jenom jednu…

Ve filmu Terminátor: Temný osud se po 28 letech vrací držitel Oscara a filmový tvůrce James Cameron a představitelé hlavních rolí původních filmů Linda Hamilton a Arnold Schwarzenegger tam, kde akční snímek Terminátor 2: Den zúčtování skončil.

Příběh sledoval osud mladé servírky Sáry Connorové, kterou pronásledoval T-800, model Terminátora poslaný z budoucnosti a jehož úkolem bylo zabít jejího nenarozeného syna, budoucího vůdce opozice lidské rasy. Nelítostného T-800 vyslal Skynet, systém vytvořený k vyhlazení lidské rasy. Do minulosti byl vyslán i Kyle Reese, ale jeho úkolem bylo ochraňovat Sáru za každou cenu a pomoci lidstvo zachránit.

Po prvních dvou dílech následovaly tři další filmy a televizní seriály s tématem Terminátora, ale Terminátor 2 zahrnoval poslední spolupráci Camerona a Lindy Hamiltonové – až dodnes, kdy Terminátor: Temný osud navazuje na příběh Dne zúčtování.

„Především jsme se s Temným osudem chtěli vrátit k původní formě. Terminátorovi 1 a 2 patří v historii kinematografie velmi speciální místo. Chtěli jsme, aby Temný osud byl pokračováním Jimovy vize celé franšízy,“ vysvětluje producent David Ellison. „Byl jenom jeden způsob, jak toho dosáhnout, a to bylo zapojit zpátky do franšízy Jamese Camerona.“

Cameron si jako režiséra Terminátora: Temný osud pečlivě vybral Tima Millera, který pracoval na trháku Deadpool, jednom z nejvýdělečnějších filmů všech dob.

Soutěž o ceny k filmu Terminátor: Temný osud

SOUTĚŽ probíhá od 31. října do 7. listopadu 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost CinemArt, a.s.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Terminátor”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

%d blogerům se to líbí: